• Mustafa Kemal Mah. 2128. Sk. 15/6, 06510 Çankaya/Ankara
Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi'den Cumartesi 9:00-18:00

Mobil Yazılım

Günümüzün olmazsa olmazlarından Mobil Uygulamalar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mobil cihazların elimizden düşmediği günümüzde, mobil uygulama projelerinde sürekli yeni girişimler, fikirler ve ihtiyaçlar ile karşılaşıyoruz.


Biz Dara olarak, firmanızı mobil ihtiyaçlarını karşılamada yada mobil aplikasyon fikirlerinize hayata geçirmede destekçiniz olmaktan mutluluk duyuyoruz. Proje sahibinin talep ettiği ve bizimde projesine inandığımız durumlarda mobil proje ortaklığını da gidebiliyoruz. Bu yolla, mobil aplikasyon geliştirme maliyetini düşürürken, projeyi geliştiren ekiple proje sonrası da sürekli çalışma şansı bulabiliyorsunuz.

Talep doğrultusunda, geliştirdiğimiz uygulamalarda, tasarım, kodlama, hatta fikir geliştirme aşaması dahil tümüyle işin içinde yer alabilmekte, anahtar teslim projeler üretmekteyiz. Mevcut mobil uygulamalarınız revize etmede ve geliştirmede yanınızdayız.

Mobil projelerinizi ve ihtiyaclarınızı bizimle iletişime geçip, paylaşarak bütçe teklifinizi en kısa sürede alabilirsiniz.


Web Sitesi Tasarımı

Hangi alanda Web Sitesi sahibi olmak isterseniz sunduğumuz temalar arasında seçim yapıp size göre şekillendiriyoruz.

Mobil Yazılım

Hazırda programınız,fikriniz ya da varsa hayalinizi mobile sunuyoruz.

Seo Çalışması

Search Engine Optimization(Arama Motoru Optimizasyonu) hakkında sizi geliştirecek donanım.

Destek Hattı

Çalışma Saatlerimiz içerisinde dilediğiniz zaman iletişim kısmındaki numaradan bizleri arayabilirsiniz.